fbpx
×

Esita tellimus

Tellimuse andmed

Valitud pakett:

Täida, kui oled vegetaarlane: Väldin lihaVäldin liha ja kala


Tellimuse algus:
NB! Toidud tuuakse Sinuni tööpäevadel. Nädalavahetustel võta vabamalt ja naudi! Soovi korral anname kaasa toitumissoovitused ja juhised, et saaksid ka nädalavahetustel kaloritel silma peal hoida.


Vali ajavahemik, millal toidu kohale toimetame:
NB! Kullerteenus Tallinna piires hinna sees.
Tallinna lähiümbruses lisandub kullertasu.
(3-päevane pakett: 3 EUR, 10-päevane pakett: 5 EUR,
20-päevane pakett 10 EUR, 30-päevane pakett 15 EUR)
Palun täpsusta kliendinõustajaga, kas Sinu soovitud aadress jääb meie kullerteenuse piiridesse!


Vali toidukordade arv:

NB! 3 päeva paketi puhul on tegemist meie teenuse tutvustuspaketiga, mida saad tellida vaid esimesel korral.


Ühekordsed noad-kahvlid-lusikad SoovinEi soovi


Valik lisapakette

Arigato:

City Tervisekliinik:

Teie andmed & saatmine

NõustunKasutustingimustega ja Privaatsusreeglitega

Õnnitleme, et oled teinud tervisliku valiku!

Anname endast kõik, et see teekond oleks Sulle mugav ja maitsev!

Tellimuse koopia on saadetud Sinu meilile. Peagi saadame ka arve, peale mille laekumist ühendub Sinuga meie klienditeenindaja, kes lepib Sinuga kokku sobiva aja, millal kuller Sulle toidu koju või kontorisse toob.

Head isu!

Sinu SmartFOOD

Главная страница

Как работает SmartFOOD?

Выберите себе рацион с подходящим количеством калорий.

С помощью калькулятора калорий Вы сможете подсчитать количество калорий, необходимое именно Вам, соответствующее Вашей ежедневной потребности в энергии.

Мы приготовим еду и привезем ее Вам.

Все наши блюда приготовлены профессиональными поварами на профессиональной кухне, и будут доставлены Вам специальным рефрижератором-холодильником.

Наслаждайтесь свежей, вкусной и здоровой пищей!

Мы используем свежее и качественное сырье и не добавляем в блюда красители и консерванты, искусственные добавки, усилители вкуса и др. ненужное.

Пример меню

Меню SmartFOOD составлены в сотрудничестве с сертифицированным поваром, специалистом по питанию и персональным тренером. Мы хотим доказать, что здоровое питание — это не только овощи и смузи. Оно может быть разнообразным и, самое главное, вкусным!

Завтрак
Каша из 8-видов зерновых с отрубями, семенами конопли, клубникой и медом.

Второй завтрак
Филе лосося слабого засола на подушке из свежего салата и киноа с яйцом — пятиминуткой.

Обед
Куриное филе с песто, обжаренными овощами и цельнозерновой лапшой.

Полдник
Морковные палочки с местными травами и хумусом.

Ужин
Белая рыба на пару и тщательно отобранные овощи с сиропом кислой капусты.

NB! можно выбрать вегетарианский вариант рациона!

В наших блюдах нет:

Красителей

Консервантов

Усилителей вкуса

Белой соли

Белого сахара

SmartFOOD поможет:

  • Снизить вес и удержать его на нужном уровне.
  • Питаться разнообразно и сбалансированно,получать в течение дня все необходимые витамины, минералы, антиоксиданты и макроэлементы в нужных Вам количествах.
  • Чувствовать себя в течение дня энергичным и полным сил.
  • При нехватке времени для планирования меню и закупки продуктов, при готовке еды и мытье посуды.
  • Сделать Ваши трудовые будни более комфортными.
  • В ответственный момент влезть в любимое платье, скинув несколько килограммов.
  • Если Вы желаете начать заново, но не знаете как — мы поможем в установке цели, чтобы действуя целенаправленно, Вы достигли бы желаемого результата.

Клиенты SmartFOOD говорят

KERTU JUKKUM, klient

Kasutasin SmartFOODi abi maratoniks valmistudes, et tagada mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine. Mulle on eriti sümpaatne, et SmartFOOD toidud on säilitusainete ja maitsetugevdajate vabad. Et kasutatud pole valget suhkrut ega soola. See on tänaste valikute puhul üldiselt üsna harv nähtus. Usun, et kuigi ma tegin ka varem keskmisest tervislikumaid valikuid, siis uus kogemus viis igapäevase toitumise uuele tasemele.
KERTU JUKKUM

HEIDY PURGA, poliitik

SmartFOODi koostatud menüü andis peale hea enesetunde ka palju häid uusi ideid, kuidas argipäevaseid toidukordi huvitavamaks ja vaheldusrikkamaks muuta. Minu senised söömisharjumused olid palju hektilisemad nii toidukordade, kui ka vaheldusrikkuse poolest. Esialgu tundus isegi, et personaalne menüü on lihtsalt liiast, sest nii palju ja tihedalt polnud ma harjunud sööma. Iga inimene, kes oma organismi piisavalt tunneb, leiab sellest menüüst omad lemmikud. Olen kindlasti kogemuse võrra targem ja teadlikum ning mis peamine, mul on palju rohkem ideid lõuna- ja õhtusöökideks. Kui kiiruga poes käin, valin vaheldusrikkamaid toiduaineid. Kokkuvõttes tundsin ennast hästi, ei väsinud nii kiiresti ning energiat jagus terveks päevaks.
HEIDY PURGA

HENDRIK SAL-SALLER, muusik

Olen SmartFOODi teenust kasutanud nüüdseks paar kuud ning olen väga rahul. Varem valisin hommikusöögiks päris toidu asemel kaks capuccinot, päeva jooksul oli toitumine suhteliselt kaootiline ning õhtusöögi ajal sõin megasuuri koguseid. SmartFOODiga on toitumine paika loksunud – hommikul tuuakse 5 toidukorda kohale, see on siis hommikusöök, lõunasöök, õhtusöök ja 2 vahepala ning iga paari-kolme tunni tagant on midagi võtta. Jube hea on see, et nälg ei jõuagi tekkida ning ei pea ette mõtlema, et mida ja kus ampsata saaks. Muidugi on hea teada, et söön tervislikumalt ja kõiki vajalikke aineid tasakaalus, aga üks suurimaid plusse, mida reaalselt tunnen, on see, et energiat on rohkem – ma ei ole õhtuks väsinud ja jõuan rohkem.
HENDRIK SAL-SALLER

INDREK SEI, ettevõtja

6 nädalat "nöörimööda" toitumist - what a ride, võiks öelda! Tegelikult on see viimaste aastate üks õpetlikumaid ja tõhusamaid tegevusi oma tervise ja aktiivsete tegemiste kvaliteedis. Minu jaoks on SmartFOODi kontseptsioonis toidust endast veelgi tähsam mõtestatus ja loogilisus – kuidas, mida, millal ja miks midagi suust sisse ajada ja selle juures saadud energiat kasutada. SmartFOOD ongi minu jaoks otseselt arukas toitumine, mis annab selge ülevaate ja suuna, kuidas õigesti ja õigel moel oma toitumist reguleerida nii, et see mõjub energiat andvalt ilma liigse ülemõtlemiseta ja jaburalt äärmusliku dieeti ükskõik mis eesmärgil tegemata.
INDREK SEI

PIRET KRUMM, näitleja

Seniajani oli igasugune dieeditamine mind täiesti stressi viinud. Mis lõppes alati sellega, et pidin tujulanguse tõttu ennast friikate ja šampusega lohutama. Selle tulemusena, endagi üllatuseks, kaal mitte ei vähenenud, vaid boa ümber minu talje ajas ennast miskipärast veel rohkem puhevile, kui enne. Enne SmartFOODi proovimist ei kujutanud ette, et on võimalik saleneda ka nii, et kogu aeg ei ole kõht tühi ja meel kurb. Olgem ausad - see kõlab ju nagu unistus… Saad süüa toitu, mis on värske, kvaliteetne ja tervislik ning seda kõike 5 korda päevas ja see tuuakse sulle ukse taha. SmartFOOD is Good!
PIRET KRUMM

KARIN JARVET, konsultant

Minu elu muutis SmartFOOD väga palju lihtsamaks ja mugavamaks. Mulle endale meeldib väga süüa teha, kuid kiirete argipäeva toimetuste juures ei ole mul tihtipeale võimalust korrapäraselt süüa. See kõik nõuab suurt tahtejõudu ja aja planeerimist. SmartFOOD on sellistel puhkudel ideaalne lahendus - igal argipäeva hommikul saabus kulleriga värske, maitsev ja tasakaalustatud toidukraam koju, mida nautisin  nii kontoris, peale trenni, kui ka sõbraga kohvikus olles. Mina jätkan SmartFOODi toitude tellimisega ka edaspidi, sest väärtustan seda lisaaega, mida mulle juurde tekib ning neid maitsvaid toite, mida nende kokad valmistavad!
KARIN JARVET

Найдите нас в Инстаграме

Instagram did not return a 200.