Liigu sisu juurde

Otsime kahte osalejat megaprojekti MINU UUSAASTALUBADUS 2018!

*Tunned, et energiat on vähe?

*Toitud ebaregulaarselt?

*Pole ammu tervisekontrollis käinud?

*Soovid, et oleksid füüsiliselt aktiivsem?

*Tahaksid tervislikult ja tasakaalustatult toituda?

*Oled tihti väsinud?

*Sooviksid mõne kilo maha raputada?

*Sooviksid rohkem kui mõne kilo maha raputada?

*Sul pole lihtsalt aega süüa valmistada?

Kui vastasid kasvõi ühelegi küsimusele jaatavalt, siis oled just Sina see, keda otsime!

Kutsume Sind koos Hendrik Sal-Salleri, Indrek Sei, Heidy Purga ja Piret Krummiga tegema muutusi oma igapäevaelus – et saaksid oma toitumis- ja liikumisharjumused korda. Usume, et pärast seda kogemust oskad, tunned ja tahad ise samamoodi jätkata. Tervislikumalt ning enda keha ja vaimu hoides!

Sul on võimalus liituda selle superägeda grupiga ning võita endale ja oma sõbrale kokku 3000 eurone pakett, mis sisaldab:

* 30 päeva SmartFOODi toite – valmistame just Sulle sobiliku kalorite hulgaga, tervisliku, värske ja maitsva toidu kogu päevaks (see on 5 toidukorda päevas) ning transpordime selle hommikuti Sinuni.

Kasutame toidu valmistamisel kvaliteetset toorainet, ei kasuta valget soola ega suhkrut, säilitusaineid, maitsetugevdajaid ega muud ebavajalikku.

Menüüd pannakse kokku meie toitumisnõustaja Teele Tederi ning SmartFOODi kokkade poolt. Lähemalt saab uurida: www.smartfood.ee

* 2 kuud treeninguid spordiklubis MyFitness – treeneriteks Eva Ottas ja Kadri Paat! Tehakse nii alguses kui lõpus kehaanalüüs, kehalised katsed ning igale osalejale personaalne treeningkava. Lisaks kingituseks spordikott, suur ja väike treeningrätik ja joogipudel (www.myfitness.ee)

* 10 x LPG massaaži LPG Stuudios, mis aitab parandada naha toonust, lümfiringi ja ainevahetust (www.lpgstuudio.ee)

* Tervisekontrolli City Tervisekliinikus – üldarsti vastuvõtt, vereproovid, EKG, vererõhk, koormustest (www.citytervisekliinik.ee)

* D-vitamiini mõõtmist ja detailset kehakoostiseraportit Benu Apteegis. Lisaks on apteegi poolt Sulle vajalikud vitamiinid ja toidulisandid (www.benu.ee).

Esimene kokkusaamine tiimiga on 3.jaanuaril. MyFitnessis, kus mõõdame-kaalume kõik osalejad üle. Kokkuvõtted teeme 14.veebruaril. 6 nädalat peaks olema piisav aeg, et tunneksid muutusi ning sooviksid ise tervislikumat teekonda jätkata.

Tiimi tegemistel hoiab silma peal ning teeb blogiülevaateid Õhtulehe Trennirubriik.

Võitjad, kes Hendriku, Indreku, Heidy ja Piretiga seda teekonda koos läbima hakkavad, loosime välja 28.detsembril 2018!

Lisaküsimused: info@smartfood.ee