Liigu sisu juurde
Hea teada

Kuidas meie teenus toimib?

KLIKI videOLE, et vaadata, kuidas toit meie profiköögis valmib ning Sinuni jõuab!

Allpool on lahti kirjutatud meie teenuse sisu – see annab meie toimetamistest hea ülevaate.

KAALUHOIDMINE

SmartFOOD sobib Sulle, kui oled normaalkaalus, kuid kahtled, kas saad oma igapäevase toiduga kätte kõik vajalikud vitamiinid, mineraalid, antioksüdandid ja fütotoitained ning kas rasvad, valgud ja süsivesikud on omavahel õiges vahekorras.

Kui Sul pole aega selle kõigega ise tegeleda või jääb teadmistest puudu, siis annab SmartFOOD hea võimaluse nautida tervislikku toitumist ja selle hüvesid ilma, et peaksid sellele spetsiaalselt aega kulutama. Kui toitud tervislikult, siis tunned end paremini, jõuad rohkem ja oled tervem.

KAALULANGETAMINE

Kui aga soovid kaalu langetada, siis peaksid kulutama rohkem energiat, kui tarbid. Samas ei tohi kõht ka tühjaks jääda, sest nii läheb organism üle säästurežiimile. Valides kalorikalkulaatori abil oma eesmärgile vastava paketi, saad täpselt õige koguse kaloreid ning võid kindel olla, et Sinu päevamenüü on tervislik ja tasakaalustatud.

Kaalulangetus ei tohi olla keeruline ja painav teekond, vaid nauditav ja maitseelamusi pakkuv muutus – siinkohal ongi abiks SmartFOOD. Meie otsime kvaliteetse tooraine, arvutame kalorite hulga, töötame välja maitsvad retseptid, valmistame kogu päeva toidu ja toome selle Sulle kätte. Sina saad tegeleda muude oluliste asjadega oma elus.

KAALU TÕSTMINE

Kaalutõus on paljude jaoks üks lihtsamaid ülesandeid, kuid mitte siis, kui seda on vaja teha lihasmassi, mitte rasvade arvelt. Kui oled praegu alakaalus ning soovid saavutada tervislikku kehakaalu või lihtsalt kasvatada lihasmassi ning teha seda tervislikul ja efektiivsel moel, siis vajad menüüs olulist muudatust. Tulemuste saavutamiseks on kõige efektiivsem viis tellida menüü spetsialistidelt.

SmartFOOD menüüd on valminud sertifitseeritud koka, toitumisspetsialisti ning personaaltreeneri koostöös. Me soovime tõestada, et tervislik toit ei ole ainult juurikad ja smuutid. See võib olla väga mitmekülgne, vaheldusrikas ning mis peamine – maitsev!

TOORAINED

Kasutame ainult värskeid ja kvaliteetseid tooraineid ning eelistame kodumaist hooajalist toodangut. Maitsetaimed, küüslauk, karulauk jms. on pärit meie oma peenramaalt, mis asub Koppelmaal, Endla talus. Samuti korjame puhtast loodusest kuusevõrseid, kadakamarju ja muid vitamiinidest pakatavaid energiaallikaid.

SmartFOOD ei kasuta säilitusaineid, värvaineid ega muid lisaaineid (sh maitsetugevdajad).

TOIDU VALMISTAMINE

Liha, juurviljad jms. valmistame enamasti tippköökides kasutataval spetsiaalsel sous-vide meetodil, kus toitu küpsetatakse pikka aega madalal temperatuuril vaakumis veevannis. See tagab toiduainete maksimaalse kvaliteedi ning jätab alles mahlasuse, toitained, vitamiinid, mikroelemendid, mineraalid ja värvi.

Lisaks toimub liha järelküpsetamine, mille jooksul liha sisetemperatuur viiakse sellisele tasemele, et bakterid elimineeritakse kuumtöötlemisega.

Me ei sügavkülmuta toitu, kasutame valge soola asemel Himaalaja roosat soola ning magusainetena eelistame looduslikke magustajaid (sh näiteks mett ja agaavisiirupit).

Kõik toidud on töödeldud selliselt, et neid võib koheselt tarbida – soovitame lõuna- ning õhtusöögi ahjus soojendada.

KÖÖK

SmartFOOD toidud valmistatakse suure hoole ja armastusega profiköögis, mida Põllumajandus- ja Toiduamet korrapäraselt kontrollib. Sinu heaks töötavad iga päev kokad, kelle kirg on tuua Sinuni parim ja värskeim maitseelamus!

PAKENDID JA TOIDU SOOJENDAMINE

SmartFOOD kasutab vaid spetsiaalseid keskkonna- ja toidusõbralikke pakendeid, mida võib ilma kaaneta asetada ka ahju, et soojendada lõuna- ning õhtusööki. Pakenditest ei imendu säilitamisel ega kuumutamisel (olenevalt toidust kõige rohkem 100 kraadi u 15 min) toidu sisse mürkaineid. SmartFOOD pakendid on biolagunevad ja omavad vastavat sertifikaati.

Toidu säilitustemperatuur on +2 kuni +6 kraadi (kuni 24 h).

TRANSPORT

Kuller toimetab toidupaketid Sinu soovitud aadressile ning kokku lepitud ajal tööpäevahommikuti vahemikus 7.00 – 11.00 (tellimisel saad valida tunniajase vahemiku). Kokkuleppel ja kullergraafikute sobivusel ka varem. Toidud tuuakse kohale spetsiaalsetes külmaautodes.

Soovi korral jätab kuller toidukoti termokasti sees kokku lepitud kohta juba enne Sinu ärkamist – see tähendab, et Sa ei pea kullerit ootama ja saad toidupaki kätte kontaktivabalt. Seda võimalust saame pakkuda siis, kui Sinu majale/korterile on lihtne ligipääs (eramajade puhul võib näiteks termokasti hoida jalgvärava või välisukse kõrval, suletud välisuksega kortermaja puhul peaks kuller saama fonoluku koodi, et korterini pääseda jne).

Termokast peaks seisma samas kohas kogu perioodi vältel ning kuulub tellimuse lõpus tagastamisele. Termokasti kadumisel või selle katki minemisel on klient kohustatud selle hüvitama.