fbpx
×

Esita tellimus

Tellimuse andmed

Valitud pakett:

Täida, kui oled vegetaarlane: Väldin lihaVäldin liha ja kala


Tellimuse algus:
NB! Toidud tuuakse Sinuni tööpäevadel. Nädalavahetustel võta vabamalt ja naudi! Soovi korral anname kaasa toitumissoovitused ja juhised, et saaksid ka nädalavahetustel kaloritel silma peal hoida.


Vali ajavahemik, millal toidu kohale toimetame:
NB! Kullerteenus Tallinna piires hinna sees.
Tallinna lähiümbruses lisandub kullertasu.
(3-päevane pakett: 3 EUR, 10-päevane pakett: 5 EUR,
20-päevane pakett 10 EUR, 30-päevane pakett 15 EUR)
Palun täpsusta kliendinõustajaga, kas Sinu soovitud aadress jääb meie kullerteenuse piiridesse!


Vali toidukordade arv:

NB! 3 päeva paketi puhul on tegemist meie teenuse tutvustuspaketiga, mida saad tellida vaid esimesel korral.


Ühekordsed noad-kahvlid-lusikad SoovinEi soovi


Valik lisapakette

Arigato:

City Tervisekliinik:

Teie andmed & saatmine

NõustunKasutustingimustega ja Privaatsusreeglitega

Õnnitleme, et oled teinud tervisliku valiku!

Anname endast kõik, et see teekond oleks Sulle mugav ja maitsev!

Tellimuse koopia on saadetud Sinu meilile. Peagi saadame ka arve, peale mille laekumist ühendub Sinuga meie klienditeenindaja, kes lepib Sinuga kokku sobiva aja, millal kuller Sulle toidu koju või kontorisse toob.

Head isu!

Sinu SmartFOOD

Kasutustingimused

Kasutustingimused ja privaatsusreeglid

Palun loe need enne tellimuse esitamist läbi!

Kasutustingimused

Veebilehel www.smartfood.ee tellimust vormistades kinnitad, et oled tutvunud käesoleva kasutajalepingu tingimustega (edaspidi: kasutustingimused), nõustud kasutustingimustega ning kohustud täitma kasutustingimusi alljärgnevas.

Teenuse üldtingimused

*Need kasutustingimused reguleerivad Smartfood Ekspress OÜ (edaspidi teenusepakkuja) ja kasutajate suhteid www.smartfood.ee veebilehel pakutavate teenuste/kaupade kasutamisel.

*Teenusepakkuja pakub veebilehel www.smartfood.ee kasutajatele võimalust tellida Tallinna ja selle lähiümbruse piires kindla kaloraažiga toidupakett koos kohaletoimetamisega kasutajatele sobivale aadressile.

*www.smartfood.ee veebilehe kasutamisega ei kaasne kasutajale mingeid muid tasusid kui tellitud kauba ja transpordi eest või leppetrahv libatellimuse esitamisel.

Kasutaja õigused, kohustused ja vastutus.

*Kasutaja kohustub veebilehel www.smartfood.ee sisestatud tellimusesesitama täielikult tõeseid isikuandmeid, s.h oma õige ja täieliku nime ning kasutama kehtivat e-posti aadressi, tellimuse kohaletoomise aadressi ning telefoninumbrit. Kui ilmneb, et tellimust ei olnud võimalik täita kasutaja poolt esitatud valede isikuandmete tõttu, siis ei ole kasutajal õigus selle eest tasu tagasi küsida. Samuti puudub kasutajal õigus tellimuse eest tasu tagasi nõuda juhul, kui kasutajale ei ole võimalik tellimust üle anda (nt. ei tule kasutaja tellimuses esitatud ajavahemikul tellimuses esitatud aadressil uksele ja/või ei vasta tellimuses esitatud mobiilinumbrile). Teenusepakkuja poolt saadetud kuller ootab ette antud aadressil maksimaalselt 5 minutit.

*Kasutaja kohustub mitte kasutama www.smartfood.ee veebiportaali ebaseaduslikeks tehingu(te)ks ja/või pettus(t)eks. Kui kasutaja teeb nn libatellimusi (või nn naljatellimusi), võib teenusepakkuja seadusega lubatud raamides salvestatud andmete (registreerimisandmete, IP-aadressi, vms) kaudu tuvastada valetellimuse sooritanud isiku. Kasutaja saab aru, et kui tellitakse kaupu ja/või teenuseid kavatsusega nende eest mitte maksta, siis on selline teguviis kui pettus seadusega karistatav.

*Kui kasutaja teeb nn libatellimuse (või nn naljatellimuse), siis kohustub ta tasuma teenusepakkujale leppetrahvi summas 500 eurot.

*Kui ilmneb, et kasutajal ei ole mõnel päeval võimalik tellimust vastu võtta, siis tuleb sellest teenusepakkuja kliendinõustajale (info@smartfood.ee või +372 505 2801) 48 tundi ette teatada (üle-eelmisel tööpäeval enne 10.00). Kasutaja tellimust pikendatakse kasutamata jäänud tööpäevade võrra.

*Kui tellimuse aadressiks on sõidutee, mis pole ilmastikuolude tõttu läbitav, ei ole tellimuse eest tasunud kasutajal õigust teenusepakkujalt tellimuse maksumust tagasi nõuda. Sellisel juhul saab kasutaja tellimuse kätte asukohast, kuhumaani tee on läbitav (kusjuures kuller ootab maksimaalselt 5 minutit pärast kasutajale helistamist) või transpordib kuller tellimuse tagasi teenusepakkuja aadressile, kust kasutajal on võimalik see sama päeva jooksul kätte saada, öeldes oma nime ja tellimuse andmed.

*Tellimuse eest tasunud kasutajal on õigus tellimuse keskel muuta paketi kaloraaži. Soovist tuleb teatada kliendinõustajale (info@smartfood.ee või +372 505 2801). Kliendinõustaja arvutab uue lõpliku hinna vastavalt hinnatabelile. Kaloraaži muutmise tasu on 15 eurot. Kui uus lõplik summa on väiksem, kui kasutaja on tasunud, siis tuleb puuduolev summa juurde tasuda. Uue kaloraažiga pakett hakkab kehtima peale puuduoleva summa tasumist. Kui uus lõplik summa on väiksem, kui algne paketi hind, siis jääb vahe kasutajale järgmise tellimuse ettemaksuks.

*Tellimuse eest tasunud kasutaja võib soovi korral tellimuse varasemalt lõpetada – sellisel juhul kannab teenusepakkuja kasutajale tagasi 50% kasutamata jäänud tellimuse summast. Tellimuse varasemast lõppemisest peab kasutaja teada andma vähemalt 48 h enne tellimuse varasema lõpetamise kuupäeva (info@smartfood.ee või +372 505 2801).

*Tellimust esitades kinnitab kasutaja, et ta on vähemalt 18-aastane. Kasutaja teadvustab endale, et smartfood.ee veebilehel oleva kalorikalkulaatori kasutamine tellimuse paketi valikuks ei ole kohustuslik, vaid see annab soovituslikku teavet. Kasutaja teeb lõpliku otsuse ise, kasutades selleks oma parimat äranägemist ning lähtudes oma tervislikust seisundist. Kasutaja teadvustab, et kehakaalu muutused on individuaalselt erinevad ning mõjutatud konkreetse isiku ainevahetuse kiirusest, kehalisest aktiivsusest, geneetikast ja teistest tingimustest. Kasutaja kinnitab tellimuse esitamisega oma tervisliku seisundi sobivust tellimusel esitatud paketi tarbimiseks. Terviseprobleemide ja küsimuste korral soovitab teenusepakkuja kasutajal enne tellimuse esitamist konsulteerida arstiga ning veenduda, et tema tervislik seisund on sobiv pakutavate teenuste kasutamiseks.

*Kindlasti tuleb kasutajal enne teenuse kasutamist arstiga konsulteerida, kui kasutaja on rase või imetav ema või kui kasutajal on krooniline haigus.

*Kasutaja teadvustab, et teenusepakkuja ei ole tervishoiuteenuse osutaja ega paku meditsiinilisi teenuseid ega anna meditsiinilisi soovitusi või lubadusi. Tellimuse menüüsid koostades ei arvesta teenusepakkuja kasutaja tervislikust seisundist tulenevate eripäradega (sh allergiad, toidutalumatused jms). Kasutaja saab aru, et teenusepakkuja ei saa kontrollida iga retseptis kasutatava toiduaine sobivust konkreetsele kasutajale. Kasutaja on ise kohustatud enne tellimuse tegemist teenusepakkujalt uurima, kas toidu valmistamiseks kasutatavates toiduainetes sisaldub allergeene, mis võivad kasutajal tekitada allergilisi reaktsioone või muid aineid, mis on kasutaja tervislikust seisundist tulenevalt talle vastunäidustatud.

Teenusepakkuja õigused, kohustused ja vastutus

*Teenusepakkuja kohustub toimetama tellimuse kasutajani kokku lepitud ajavahemiku jooksul. Kohaletoimetamise aeg võib pikeneda teenusepakkujast mittesõltuvate asjaolude esinemisel (ootamatud liiklusummikud, liiklusõnnetused, liikluse ümberkorraldus, raskendatud ilmaolud jms.). Sellisel juhul toimetab teenusepakkuja tellimuse kasutajani esimesel võimalusel ning kasutajal ei ole teenusepakkujale pretensioone.

*Kui tellimus jääb kasutajale kohale toimetamata teenusepakkuja süül, siis pikendab teenusepakkuja kasutaja tellimust vastava aja võrra või tagastab kasutajale tema tellimuse eest tehtud makse 5 tööpäeva jooksul (vastava summa ulatuses, mil tellimus täitmata jäi).

*Teenusepakkuja omab õigust igal ajahetkel ilma põhjust nimetamata oma teenuse pakkumise kõigile kasutajatele peatada või lõpetada, täites sealjuures kasutajate ees lahtised tellimused.

*Teenusepakkujal on õigus teenuste hindu muuta – need hakkavad kehtima alates kodulehel hinnatabelis muudatuste tegemisest. Hinnamuutus ei kohandu juba kehtivatele tellimustele.

*Teenusepakkujal on õigus saata kasutajatele personaalseid kommertsteadaandeid jm pakkumisi. Nimetatud teadaannetest on kasutajal õigus keelduda.

Isikuandmete töötlemine

*Andmeid, mida teenusepakkuja on saanud kasutajalt www.smartfood.ee veebiportaali kasutajaks registreerumisel ja veebiportaali kasutamise käigus küsinud või mis kogunevad kasutaja kohta muul viisil veebiportaali kasutamise teel (edaspidi isikuandmed), on teenusepakkujal õigus töödelda tingimustes sätestatud eesmärkidel ja mahus.

*Kasutaja annab nõusoleku teenusepakkujale kasutaja isikuandmete töötlemiseks kasutustingimustes sätestatud eesmärkidel ja mahus. Kasutajal on õigus nõusolek igal ajal tagasi võtta, nõuda isikuandmete töötlemise lõpetamist ja kogutud isikuandmete kustutamist või sulgemist, samuti kasutajakonto olemasolul selle sulgemist. Nõusoleku tagasivõtmisel ei ole tagasiulatuvat jõudu.

*Teenusepakkuja kogub ja salvestab isikuandmeid elektroonilisel kujul, tehes neist vajadusel väljavõtteid ka muus vormis.

*Teenusepakkuja kasutab isikuandmeid teenuste osutamiseks, edasiarendamiseks ja personaliseerimiseks.

*Teenusepakkujal on õigus kasutada isikuandmeid ise ja anda neid üle teenusepakkuja poolt valitud kolmandatele isikutele nendega koostöö tegemisel eesmärgiga tagada teenuste kvaliteet ja kättesaadavus, samuti laiendada, parendada ja muul viisil arendada teenuseid.

Maksmine

*Tellimuste eest saab tasuda ülekandega teenusepakkuja poolt esitatud arve alusel.

*Teenus aktiveeritakse pärast arve tasumist. Kui makse laekub tööpäeval enne kell 10.00, siis on esimene võimalik tellimuse alguse päev ülejärgmine tööpäev. Tellimuse algust on võimalik kiirendada, saates maksekorralduse emailile: info@smartfood.ee.

*Erijuhtudel ning kokkuleppel teenusepakkuja kliendinõustajaga on võimalik tellimust aktiveerida ka ilma ettemaksuta – sellisel juhul kinnitab kasutaja meili või telefoni teel tellimuse eest tasumise kohustust. Arve tasumiseks on aega maksimaalselt 3 tööpäeva. Kui kasutaja on toidupaketi vastu võtnud ning keeldub arve tasumisest, on teenusepakkujal õigus pöörduda abi saamiseks inkassofirma poole.

*Maksmine toimub eurodes. Kõik hinnad on näidatud eurodes ning sisaldavad käibemaksu.

Tarnetingimused

*Smartfood.ee teenust saab tellida Tallinna ja selle lähiümbruse aadressidele. Tallinna lähiümbruse võimalikud piirkonnad tuleks täpsustada kliendinõustajaga (info@smartfood.ee).

*Tellimus tuuakse kohale teenusepakkuja transpordiga vahemikus 7.00 – 11.00. Erijuhtudel ning kokkuleppel teenusepakkuja kliendinõustajaga ka väljaspool seda aega.

*Kohaletoimetamise aeg võib pikeneda teenusepakkujast mittesõltuvate asjaolude esinemisel.

*Kasutaja on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi tellimuse kohaletoimetamisel.

Teenusepakkuja ei vastuta tellimuse kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud kasutaja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või -õigsusest.

Kasutustingimuste muutmine

Teenusepakkujal on igal ajal õigus veebiportaali ja teenuste arengust tulenevalt ning nende parema ja turvalisema kasutamise huvides kasutustingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada.

Kasutustingimuste muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest www.smartfood.ee veebiportaalis.

Kasutaja kinnitab, et nõustub kasutusingimuste muudatuste ja täiendustega peale vastavate muudatuste/täienduste jõustumist.

Lõppsätted

Veebiportaali kasutamisest tulenevatele õigussuhetele kasutaja ja teenusepakkuja vahel kohaldatakse Eesti Vabariigi õigusakte.

Veebiportaali kasutamisest tekkinud vaidlusi püüavad kasutaja ja teenusepakkuja lahendada läbirääkimiste teel. Kui kokkulepet ei saavutata, siis lahendab vaidluse Harju Maakohus.

Kasutustingimused kehtivad, kui kasutaja nendega nõustub ja kehtivad kasutaja ja teenusepakkuja vaheliste kasutustingimuses reguleeritud õigussuhete kehtivuse ajal. Kasutajal on õigus kasutustingimustes reguleeritud õigussuhted igal ajal üles öelda, täites eelnevalt temal lasuvad kehtivad kohustused teenusepakkuja ees.

Privaatsusreeglid

Smartfood Ekspress OÜ (edaspidi SmartFOOD) on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Siinne privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavadest, sealhulgas sellest, millist teavet me kogume, kuidas me infot kasutame või avalikustame, Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega. SmartFOOD jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat (edaspidi privaatsuspoliitika) muuta. SmartFOOD veebilehte kasutama asudes ning tellimust esitades, eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega.

MILLISEID ANDMEID ME KOGUME JA MIKS?

Me kogume Teie poolt sisestatud andmeid kui Te sooritate tellimuse SmartFOOD veebilehel.

Tellimuse lehel esitate vabatahtlikult isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed sisaldadavad Teie nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid. Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt siinse privaatsuspoliitikaga sätestatud tingimuste alusel.

Nagu paljude teiste veebilehtede puhul, salvestab SmartFOOD veebileht tellimisel Teie IP-aadressi ja kasutab standardset tehnoloogiat nimega „küpsiseid” (cookies). Küpsised on väikesed andmefailid, mis salvestatakse Teie arvutisse, kui külastate veebilehte. Küpsised aitavad Teie veebilehitsejat SmartFOOD serveris end automaatselt identifitseerida. Soovi korral võite oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuid sellega seoses võib teatud aladel tekkida probleeme lehe kasutamisega.

KUIDAS ME KASUTAME VEEBILEHEL TELLIMUSES KOGUTUD ANDMEID?

Lisaks ülalmainitud personaalse informatsiooni kasutamisele võib SmartFOOD sisestatud andmeid kasutada tarbijatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Meiega suhtlemisel võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebilehte või teisi avalikke eesmärke.

SmartFOOD võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab SmartFOODile teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandateks osapoolteks on SmartFOOD partnerid, kelle ülesanneteks on tellimuses esitatud kaupade transport, veebilehe hooldamine, sisuhaldus, turundus.

KASUTAJA ÕIGUSED

Kasutajatel on õigus teada, milliseid Teie isiklikke andmeid me hoiame. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui Te soovite oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, võtke meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu.

TURVALISUS

SmartFOOD omab vajalikke meetmeid, et kaitsta veebilehel kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Siinkohal nõustute, et SmartFOOD ei ole vastutav mis tahes „varastatud” andmete interneti kaudu saatmisel ning käesolevaga vabastate meid mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud „vaheltlõigatud” andmete kasutamisest volitamata viisil.

VÄLISED LINGID

SmartFOOD võib kasutada linke, mille veebilehti haldavad kolmandad osapooled. Kui Te vajutate mõnele sellisele lingile, siis suunatakse Teid SmartFOOD lehelt edasi veebilehte omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma SmartFOOD kontrolli kolmandate osapoolte veebilehtede üle. Igaüks neist käsitleb eraldiseisvat andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuspoliitika viisi. Külastades mõnda sellist lehte, peaksite enne andmete jagamist tutvuma eraldi selle veebilehe privaatsuspoliitikaga.

PRIVAATSUSPOLIITIKA TINGIMUSED JA MUUDATUSED

SmartFOOD veebilehte kasutades nõustute SmartFOOD privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, siis ei tohiks Te meie tellimuste lehte kasutada. SmartFOOD jätab endale õiguse muuta siinse privaatsuspoliitika tingimusi mis tahes ajal.

SmartFOOD veebilehe ja tellimuste privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest vastutab klient ning tagab ja on teadlik kõikidest muudatustest. Kliendi jätkuv veebilehe kasutamine näitab tema nõusolekut siinse privaatsuspoliitika mis tahes muudatusega.

KONTAKTANDMED

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest siis võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@smartfood.ee.