fbpx
×

Esita tellimus

Tellimuse andmed

Valitud pakett:

Täida, kui oled vegetaarlane: Väldin lihaVäldin liha ja kala


Tellimuse algus:
NB! Toidud tuuakse Sinuni tööpäevadel. Nädalavahetustel võta vabamalt ja naudi! Soovi korral anname kaasa toitumissoovitused ja juhised, et saaksid ka nädalavahetustel kaloritel silma peal hoida.


Vali ajavahemik, millal toidu kohale toimetame:
NB! Kullerteenus Tallinna piires hinna sees.
Tallinna lähiümbruses lisandub kullertasu.
(3-päevane pakett: 3 EUR, 10-päevane pakett: 5 EUR,
20-päevane pakett 10 EUR, 30-päevane pakett 15 EUR)
Palun täpsusta kliendinõustajaga, kas Sinu soovitud aadress jääb meie kullerteenuse piiridesse!


Vali toidukordade arv:

NB! 3 päeva paketi puhul on tegemist meie teenuse tutvustuspaketiga, mida saad tellida vaid esimesel korral.


Ühekordsed noad-kahvlid-lusikad SoovinEi soovi


Valik lisapakette

Arigato:

City Tervisekliinik:

Teie andmed & saatmine

NõustunKasutustingimustega ja Privaatsusreeglitega

Õnnitleme, et oled teinud tervisliku valiku!

Anname endast kõik, et see teekond oleks Sulle mugav ja maitsev!

Tellimuse koopia on saadetud Sinu meilile. Peagi saadame ka arve, peale mille laekumist ühendub Sinuga meie klienditeenindaja, kes lepib Sinuga kokku sobiva aja, millal kuller Sulle toidu koju või kontorisse toob.

Head isu!

Sinu SmartFOOD

Kuidas toimib

Kuidas toimib

SmartFOOD tervisliku toitumise paketid on mõeldud nii kaaluhoidjatele, kaalulangetajatele kui ka kaalutõstjatele!

SmartFOOD valmistab Sulle sobiliku kalorite hulgaga, tervisliku, värske ja maitsva toidu kogu päevaks ning transpordib selle just Sulle sobivasse paika.

KAALUHOIDMINE

SmartFOOD sobib Sulle, kui oled normaalkaalus, kuid kahtled, kas saad oma igapäevase toiduga kätte kõik vajalikud vitamiinid, mineraalid, antioksüdandid ja fütotoitained ning kas rasvad, valgud ja süsivesikud on omavahel õiges vahekorras.

Kui Sul pole aega selle kõigega ise tegeleda või jääb teadmistest puudu, siis annab SmartFOOD hea võimaluse nautida tervislikku toitumist ja selle hüvesid ilma, et peaksid sellele spetsiaalselt aega kulutama. Kui toitud tervislikult, siis tunned end paremini, jõuad rohkem ja oled tervem.

KAALULANGETAMINE

Kui aga soovid kaalu langetada, siis peaksid kulutama rohkem energiat, kui tarbid. Samas ei tohi kõht ka tühjaks jääda, sest nii läheb organism üle säästurežiimile. Valides kalorikalkulaatori abil oma eesmärgile vastava paketi, saad täpselt õige koguse kaloreid ning võid kindel olla, et Sinu päevamenüü on tervislik ja tasakaalustatud.

Kaalulangetus ei tohi olla keeruline ja painav teekond, vaid nauditav ja maitseelamusi pakkuv muutus – siinkohal ongi abiks SmartFOOD. Meie otsime kvaliteetse tooraine, arvutame kalorite hulga, töötame välja maitsvad retseptid, valmistame kogu päeva toidu ja toome selle Sulle kätte. Sina saad tegeleda muude oluliste asjadega oma elus.

KAALU TÕSTMINE

Kaalutõus on paljude jaoks üks lihtsamaid ülesandeid, kuid mitte siis, kui seda on vaja teha lihasmassi, mitte rasvade arvelt. Kui oled praegu alakaalus ning soovid saavutada tervislikku kehakaalu või lihtsalt kasvatada lihasmassi ning teha seda tervislikul ja efektiivsel moel, siis vajad menüüs olulist muudatust. Tulemuste saavutamiseks on kõige efektiivsem viis tellida menüü spetsialistidelt.

MENÜÜ

SmartFOOD menüüd on valminud sertifitseeritud koka, toitumisspetsialisti ning personaaltreeneri koostöös. Me soovime tõestada, et tervislik toit ei ole ainult juurikad ja smuutid. See võib olla väga mitmekülgne, vaheldusrikas ning mis peamine – maitsev!

TOORAINED

Kasutame ainult värskeid ja kvaliteetseid tooraineid ning eelistame kodumaist hooajalist toodangut. Maitsetaimed, küüslauk, karulauk jms. on pärit meie oma peenramaalt, mis asub Koppelmaal, Endla talus. Samuti korjame puhtast loodusest kuusevõrseid, kadakamarju ja muid vitamiinidest pakatavaid energiaallikaid.

SmartFOOD ei kasuta säilitusaineid, värvaineid ega muid lisaaineid (sh maitsetugevdajad).

TOIDU VALMISTAMINE

Liha, juurviljad jms. valmistame enamasti tippköökides kasutataval spetsiaalsel sous-vide meetodil, kus toitu küpsetatakse pikka aega madalal temperatuuril vaakumis veevannis. See tagab toiduainete maksimaalse kvaliteedi ning jätab alles mahlasuse, toitained, vitamiinid, mikroelemendid, mineraalid ja värvi.

Lisaks toimub liha järelküpsetamine, mille jooksul liha sisetemperatuur viiakse sellisele tasemele, et bakterid elimineeritakse kuumtöötlemisega.

Me ei sügavkülmuta toitu, kasutame valge soola asemel Himaalaja roosat soola ning magusainetena eelistame looduslikke magustajaid (sh näiteks mett ja agaavisiirupit).

Kõik toidud on töödeldud selliselt, et neid võib koheselt tarbida – soovitame lõuna- ning õhtusöögi ahjus soojendada.

KÖÖK

SmartFOOD toidud valmistatakse suure hoole ja armastusega profiköögis, mida Veterinaar- ning Toiduamet korrrapäraselt kontrollib. Sinu heaks töötavad iga päev kokad, kelle kirg on tuua Sinuni parim ja värskeim maitseelamus!

PAKENDID JA TOIDU SOOJENDAMINE

SmartFOOD kasutab vaid spetsiaalseid keskkonna- ja toidusõbralikke pakendeid, mida võib ilma kaaneta asetada ka ahju, et soojendada lõuna- ning õhtusööki. Pakenditest ei imendu säilitamisel ega kuumutamisel (olenevalt toidust kõige rohkem 100 kraadi u 15 min) toidu sisse mürkaineid. SmartFOOD pakendid on biolagunevad ja omavad vastavat sertifikaati.

Toidu säilitustemperatuur on +2 kuni +6 kraadi (kuni 24 h).

TRANSPORT

Kuller toimetab toidupaketid Sinu soovitud aadressile ning kokku lepitud ajal tööpäevahommikuti vahemikus 7.00 – 11.00. Kokkuleppel ka varem. Toidud tuuakse kohale spetsiaalsetes külmutuseautodes.